A A A

    

AKTUALNOŚCI

   

 

Wymień okna i odbierz dofinansowanie od Gminy

   

Mieszkasz w lokalu komunalnym, nie masz zaległości czynszowych i planujesz wymianę okien, podłóg lub drzwi wejściowych? Pamiętaj, że przysługuje ci dofinansowanie do poniesionych kosztów. W jakiej wysokości i jak się o nie starać? Skontaktuj się z Miejskim Zarządem Budynków w Wałbrzychu.

Dofinansowaniem w ramach tzw. partycypacji w kosztach remontowych objęte są: wymiana stolarki okiennej i drzwiowej (tylko drzwi wejściowe) oraz wymiana wykładzin (paneli) wraz z płytami podłogowymi.

Refundacja przysługuje wyłącznie najemcom lokali stanowiących zasób mieszkaniowy Gminy Wałbrzych, którzy nie posiadają zaległości czynszowych lub zawarli stosowne porozumienie i spłacili już przynajmniej należność główną długu. Jeśli spełniacie te warunki, jest o co się starać.

W ramach programu przewiduje się dofinansowanie w kwocie 400 zł za m2 okna przeszklonego, 500 zł za drzwi wraz z ościeżnicą czy 30 zł za m2 wykładziny bądź paneli. Dodatkowo dofinansowaniem objęta jest wymiana płyt podłogowych – również 30 zł za m2.

Partycypacja w kosztach będzie zaliczana na poczet opłat czynszowych. O dofinansowanie można ubiegać się jednorazowo dla okien, drzwi i podłóg.
W celu poznania szczegółów Miejski Zarząd Budynków w Wałbrzychu zaprasza do kontaktu z Biurami Obsługi Klienta.


PLIKI DO POBRANIA:


 

 


 

 |  do góry  |