A A A

    

O NAS

   

   

   

Miejski Zarząd Budynków sp. z o. o. w Wałbrzychu, decyzją Rady Miejskiej Wałbrzycha rozpoczął swoją działalność 1 września 2001 r.

Obecnie MZB sp. z o.o. zarządza ponad 2300 budynkami. Jesteśmy największym zarządcą w regionie dawnego województwa wałbrzyskiego i co nie jest bez znaczenia – jednym z większych pracodawców w Wałbrzychu, dającym zatrudnienie blisko 230 pracownikom.

Przedmiotem działalności Spółki jest zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, bieżące i techniczne utrzymanie zarządzanych nieruchomości i inne zagadnienia bezpośrednio związane z właściwym zarządzaniem nieruchomościami. Szerokie spektrum działania Spółki nie zamyka się tylko na zarządzaniu – dysponujemy również własnym Zakładem Remontowym, który świadczy usługi ogólnobudowlane.

Ważnym ogniwem w strukturze Spółki jest całodobowe Pogotowie Techniczne - jedyne w mieście -świadczące swe usługi na rzecz wszystkich mieszkańców Wałbrzycha, wspólnot mieszkaniowych i innych podmiotów, których zakres działania obejmuje zarządzanie nieruchomościami.

MZB sp. z o.o., dysponując wykwalifikowaną kadrą specjalistów z dziedziny budownictwa, księgowości, prawa, windykacji i eksploatacji, posiada licencjonowanych zarządców, jest pewnym i sprawdzonym

 

 


 

 |  do góry  |